on-site Project Manager

Popis

První kontakt

se zaměstnavatelem:
Vendula Furdová,***
Upřesňující informace:

náplň práce

a uodpovědnost:
-udržovat odbornou úroveň znalostí o produktech, naslouchat, chápat a sdělovat

požadavky

zákazníků, udržovat profesionální obchodní vztahy se zákazníkem, cestovat na místa projektu a provádět spouštěcí, integrační a školicí služby, rychle odpovídat za instalaci zařízení, uvedení do provozu, servis a údržbu a efektivně řešit náhlé poruchy strojů u zákazníka, spolupracovat s týmem RaD na dokončení příslušného testování a ověřování zařízení, poskytovat stav probíhajícího projektu a budoucích projektů, návrh a implementaci schématu renovace zařízení, a další související činnosti.
Zaměstnanecké výhody: prémie-variabilní složka mzdy

Informace o pozici

Plat: 97 – 100 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Vendula Furdová