Oděvní technik/technička

Popis

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Pracovní náplň:
obsluha vyšívacího stroje (vyšívají se firemní loga na pracovní oděvy); provádění přípravných prací (kontrolní vzorek, značení a upínání výrobku); nastavování požadovaných parametrů výšivek; sledování procesu samotného vyšívání; kontrola zpracovaného materiálu na vstupu a výstupu; kontrola kvality výšivky, složení a zabalení výrobku; ošetřování a běžná údržba stroje

Požadavky

na pozici:
manuální zručnost; pečlivost a vztah k ručním pracím; ochotu učit se novým věcem; znalost práce s grafickým programem Corel

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (08,00 - 13,00hod.) na čísle***- paní Ľudmila Opravilová

Informace o pozici

Plat: 22 – 23 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ľudmila Opravilová