Odborní referenti

20 130 – 29 520 Kč/měs.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zasílat do 06.08.2024 na e-mailovou adresu: *** s předmětem "přijímací řízení - 8. PT" .
Nástup možný cca od 15.09.2024 na dobu určitou, zástup po dobu mateřské dovolené (pracovní poměr).

Požadované doklady:
- strukturovaný životopis + motivační dopis
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců, v případě pozvání k osobnímu pohovoru.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 8. platová třída.

Vhodné i pro absolventy.

Požadovaný stupeň vzdělání: alespoň jeden z uvedených
- ÚSV
- ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- vyšší odborné.

Náplň práce:

zajišťování administrativní agendy ve věcech pobytu cizinců na území ČR, jedná se o přepážkovou činnost - odbavování klientů.

Upřesňující informace:
- znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, ASPI) podmínkou
- znalost zák. č. 500/2004 Sb., správní řád výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- pečlivost, ochota učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- pracovní zkušenosti z veřejné správy výhodou
- české státní občanství podmínkou.

Informace o pozici

Plat: 20 130 – 29 520 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Monika Jůzková