Odb. ref. výbava inter./exteriér IN 2.5 (m/ž)

Popis

Prvotní kontakt:

Osobně:
tel.:***,

Náplň práce

- Organizuje technické analýzy příčin zákaznických závad - u dodavatelů, série,
- projednává stanoviska jednotlivých útvarů řízení kvality - SET, IN, projekt INDIA 2.5,
- vypracovává stanovisko k NZ - v rámci své působnosti, IN,
- vyžaduje stanoviska jednotlivých útvarů řízení kvality - SET, IN, projekt INDIA 2.5,
- vypracovává podklady - katalog požadavků kvality, projekt INDIA 2.5,
- organizuje provádění analýz - předsérie, IN, projekt INDIA 2.5,
- vypracovává stanovisko k závadám a připomínkám - ze servisní sítě, v rámci regionu,
projekt INDIA 2.5

požadujeme

minimálně Bc. vzdělání,

požadujeme

znalost AJ na hovorové úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti z automobilového průmyslu s obdobnou profesí výhodou.

Informace o pozici

Plat: 61 – 90 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný