Obsluha výrobní linky - třídění a balení výrobků

Popis

Náplň práce:

obsluha výrobní linky na betonové výrobky, výstupní kontrola, třídění výrobků, obsluha balicích strojů, základní údržba a úklid, manipulace pomocí vysokozdvižného vozíku

Požadavky

: vyučení v technickém oboru výhodou, praxe ve výrobní společnosti, průkaz řidiče motorového VZV, fyzická zdatnost (není vhodné pro ženy - manipulace s předměty nad 15 kg)

Možnost pracovního postupu

Nabízíme:

Stravenky, sleva na výrobky společnosti, věrnostní a stabilizační program, program benefitů

Kontakt:

životopisy zasílejte e-mailem

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Knopp