OBSLUHA V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ - PRODAVAČ/-KA

Místo vyhrazeno pouze pro OZZ a OZP - zaměstnavatel na chráněném trhu práce.
Místo výkonu práce: OC Central Most
Pracovní náplň:
- Prodej hotových jídel, jídel denní nabídky, nápojů atd.

Požadujeme:

Je možné přijmout i pracovníka ve 3. stupni ID, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.
- příjemné vystupovaní, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu učit se pracovat s pokladním systémem. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek (28hodin/týden)
HLÁSIT SE: Hrdlička Ladislav, tel.:***volat v pracovní dny od 10:00 do 15:00, e-mail: e-mail: ***, osobně po telefonické domluvě

Informace o pozici

Plat: od 145 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ladislav Hrdlička