Obsluha strojů a technických zařízení - specialista

Popis

Požadujeme:

- předchozí zkušenosti na pozici obsluha strojů a technických zařízení,
- manuální zručnost, dobrý zrak, komunikační schopnosti.

Pracovní doba: 12ti hodinové směny v nepřetržitém režimu: 2 denní, 2 noční a 4 dny volna.

Náplň práce:

balení prepack a finálních balení stavebnic, manipulace s materiálem, nastavení linky.

Nabízíme:

příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravné, zaměstnanecké slevy na výrobky, 5 týdnů dovolené, bonusy.

Telefonický

kontakt

viz výše Po - Pá - 8:00 - 15:00 hod.

Informace o pozici

Plat: 34 – 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: LEGO Production Náborová linka