OBSLUHA NC STROJE

Popis

Náplň práce:

práce na NC stroji dle dokumentace a technologie, provádění kontrolních a jiných činností stanovených systémem řízení jakosti, příslušnými technickými a organizačními normami

Požadujeme:

vyučení ve strojírenském oboru, praxe není nutná, absolventy zaučíme,schopnost práce s těžšími obráběnými díly, důslednost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost

Dovolená 24 dnů, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč.

možnost ubytování

kontakt:

po - pá od 8.00 do 16.00 hod.,

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Aneta Mórová