Obsluha montážní linky

Popis

Náplň práce:

obsluha automatické montážní linky, zodpovědnost za optimální fungování montážní linky, analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním procesu, vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti, spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery.
Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.

Požadavky

: zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti. Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,30 - 15,30 hod.)

kontakt

Informace o pozici

Plat: 33 253 – 40 095 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Šárka Sauerová