Obsluha linky na výrobu plastových trubek

Popis

Nástup možný dle domluvy, smlouva na dobu určitou

PRACOVIŠTĚ Tlumačov

Náplň práce:

Proběhne zaškolení na pozici operátora ve výrobě - obsluha výrobní linky na výrobu plastových trubek a profilů. Součástí pozice je zásobování a doplňování vstupních materiálů do výrobní linky a další práce v souladu s interními směrnicemi.

Požadujeme:

zkušenosti v plastikářské výrobě jsou výhodou, ochotu pracovat v nepřetržitém provoze v blocích: 2x ranní, 2x noční, 4 dny volna, R směna 6:00-18:00, N směna 18:00-6:00 hod., samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

práci na HPP s osobním přístupem nadřízených, stravenkový paušál, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: *** nebo

kontakt

u na tel.*** p.Večerka, případně osobně.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Informace o pozici

Plat: 25 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zdeněk Večerka