obsluha CNC strojů

první kontakt

se zaměstnavatelem: Marcela Šípková,***(8-12 hod. každý všední den),***

náplň práce:

oblsuha CNC strojů, přesná výroba dílů dle výrobní dokumentace, kontrola vyrobených dílů

požadujeme:

znalost výrobních výkresů, znalost práce s měřídly ve strojírenství, manuální zručnost, spolehlivost a flexibilita, přáce v třísměnném provozu (dle domluvy), jakákoliv praxe na jakémkoliv CNC stroji, vyučení/praxe ve strojírenském oboru výhodou
zaměstnanecké výhody:stravovací tarif, multisport karta, příspěvek na dopravu

Informace o pozici

Plat: od 23 400 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Marcela Šípková