Obsluha CNC strojů/ Obráběči

Nástup možný IHNED, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Pracovní náplň: obsluha obráběcích strojů v kovovýrobě - CNC obráběcí centrum (Sharnoa), CNC soustruh, obsluha frézky a pásové pily

Požadujeme:

vzdělání SOU/SŠ strojírenského směru, zkušenosti ze strojírenské výroby, orientace ve výkresové dokumentaci, zručnost, spolehlivost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, 13. plat

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis emailem: *** . Pokud preferujete emailovou komunikaci, sdělte nám v životopisu svou soukromou emailovou adresu pro zaslání podstatných dokumentů. Se svými dotazy se obraťte na naše Personální oddělení***v čase PO-PÁ 8-14 h nebo na mob.***(lze i sms a i mimo uvedený čas). Více informací o nás můžete nalézt také na našich webových stránkách: www.metako.cz . Těšíme se na budoucí spolupráci!

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Veronika Schönbaum