Obsluha CNC stroje - vodní paprsek, autogen

Popis

Místo výkonu práce: Slatiňany

Náplň práce:

obsluha CNC stroje vodní paprsek a autogen, dohlížení na proces výroby, výměna nástrojů, provádění korekcí, kontrola kvality vyráběných dílů (vizuálně i měření přístroji), práce s technickou dokumentací

Požadavky

: Praxe na podobné pozici výhodou. Ochota chodit na dvě směny, zodpovědnost, samostatnost.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, benefitní karta, bonusový systém ohodnocení, docházkový bonus a další

První kontakt

učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Věra Petrová