OBSLUHA CNC - PRACOVNÍK/ICE KOVOOBRÁBĚNÍ

Popis

PP na dobu určitou s možností prodloužení

Náplň práce:

- obsluha CNC (frézka nebo soustruh)
- kovoobrábění, kontrola měření
- čtení výkresové dokumentace

Požadujeme:

- SŠ nebo SOU vzdělání strojního zaměření (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru)
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
- komunikativní znalost ČJ
Mzda od 24000 Kč dle zkušeností
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.:***, e-mail: ***, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Informace o pozici

Plat: od 24 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tereza Novotná