OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

- Místo výkonu práce: Libřice č.p. 78,***Libřice
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2020

Náplň práce:

u stroje - CNC ohraňovací lisy

Požadavky

: dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech; znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost; ochota učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností; zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou

Nabízíme:

práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci
- V případě zájmů posílejte životopisy na *** i s názvem pozice.

Informace o pozici

Plat: od 23 640 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Daniela Machatá