OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Popis

-

Náplň práce:

u stroje - CNC ohraňovací lisy
-

Požadujeme:

dobrou orientaci v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost, ochotu učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností, zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou
-

Nabízíme:

práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci
- V případě zájmu nás

kontakt

ujte e-mailem nebo telefonicky

Informace o pozici

Plat: od 24 450 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2024-02-27T03:03:46.000000Z


Kontaktní osoba: Daniela Machatá

Podobné nabídky

Operátor CNC strojů – NÁSTUPNÍ BONUS práce mimo automotive

29 – 36 000 Kč/měs.

Nechanice (Okres Hradec Králové)


Operátor CNC – NÁSTUPNÍ BONUS – stabilní práce

30 – 35 000 Kč/měs.

Chlumec nad Cidlinou (Okres Hradec Králové)


Operátor CNC – NÁSTUPNÍ BONUS – stabilní práce

30 – 35 000 Kč/měs.

Chlumec nad Cidlinou (Okres Hradec Králové)