OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE

Životopisy zasílejte na email *** Více informací na tel.***(v době
8:00-13:00 hod.)
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.

Požadujeme:

vyučení v technickém oboru, praxe v oboru výhodou

Náplň práce:

obsluha konvenčních soustruhů, soustruh hrotový – SN 40, SU50, POREBA 90, soustružení jednoduchých i složitých součástí (hřídel, otvor), výroba úkosů, osazení, kuželů, závitů metrických i „G“ a „R“, dodržování výrobní přesnosti IT 8,9

Nabízíme:

mzdové ohodnocení 30.000 - 34.000 Kč (včetně pohyblivé složky), zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, bezúročná půjčka

Informace o pozici

Plat: 30 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Anna Krejčířová