Obráběč/ka kovů na CNC strojích

Popis

z.: 13.6.2024, a:26.8.2024

Co vás čeká

Práce v prosperující firmě s více jak 20 letou zkušenosti, pouze dvousměnný provoz, nové a modernizované strojní vybavení, zkušený, přátelský a mladý kolektiv

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Praxe ve strojírenské výrobě nebo vyučen v oboru, čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost
mimo oborově vyučené, na vše vás zaškolíme a poradíme

Co vám můžeme nabídnout

Základní plat 26.000-38.000kč, 25.000kč pro absolventy a s výši praxe a zkušeností až do výše 38.000kč

Zařazení:
nástrojař, obráběč kovů, operátor cnc strojů, operátor výroby, seřizovač/programátor cnc strojů, technik ve strojírenství, výroba, průmysl a provoz, řemeslné a manuální práce

Benefity

: možnost si napracovat hodiny, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění

Informace o pozici

Plat: 25 – 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Vítězslav Orlita