Obchodník se zahraničními trhy

Popis

Náplň práce:

-jednání s odběrateli, soutěžení cen, uzavírání kontraktů
-aktivní vyhledávání nových odběratelů na zahraničních trzích
-udržování a posilování vztahů s odběrateli
-generování nových inovativních nápadů, směřujících k rozvoji a zisku
-zpracování a analýza reportů

Požadavky

-zkušenosti v oblasti obchodu
-výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
-výbornou znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1)
-strategické myšlení a proaktivní přístup
-řidičské oprávnění skupiny "B"-aktivní řidič
-flexibilitu a ochotu cestovat po České republice, ale také po Evropě

Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti

Kontakt:

telefonicky nebo e-mailem
Novotná Jana Ing., tel.:***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jana Novotná