OBCHODNÍK / OBCHODNICE JUNIOR

Popis

Obchodník/Obchodnice - výkovky:

Požadujeme:

vzdělání ÚSO s maturitou - technické nebo ekonomické zaměření, nutná komunikativní znalost AJ, řidičský průkaz sk. "B", výhodou praxe v oblasti obchodu ve výrobní firmě.
Požadované vlastnosti: rozhodnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost.
Pracovní náplň: postupné kompletní řešení obchodních případů, posouzení jejich vhodnosti a úplnosti, stanovení cenového a termínového návrhu, komunikace se zákazníkem, vyhledávání nových obchodních příležitostí, dílčí úkoly ze strategického marketingu.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Po roce zaměstnání změna na dobu neurčitou.

Benefity

: 5 týdnů dovolené, stravování v závodní jídelně, příspěvek na stravování ve výši 99,- Kč za každou odpracovanou směnu, příspěvěk na penzijní připojištění, práce v přátelském kolektivu

Kontakt

ujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá od 8:00 do 13:00)

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Slezáková Zuzana