Vedoucí prodeje v obchodní společnosti

Jsme velkoobchod, maloobchod a internetový obchod a hledáme do trvalého zkráceného pracovního poměru na dobu neurčitou pracovnici/íka na pozici vedoucí prodeje v obchodní společnosti. Jsme zaměstnavatelem uznaným na chráněném trhu práce. Zaměstnáváme osoby se sníženou pracovní schopností (částečný nebo plný invalidní důchod).

Náplň práce:

komunikace se zákazníky (emailová, telefonní i osobní – např. vytváření cenových nabídek), práce na PC – vytváření objednávek, faktur, zabezpečování výpadku zaměstnanců (záskok řidiče menší dodávky, obchodní referentky v případě dovolené/nemoci).

Požadujeme:

dobrá komunikativní schopnosti, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B – ochota a schopnost řízení i v Brně.
Pracovní doba - 6 hodin denně – dle domluvy například 7:00-13:30 (včetně 0,5 hod na odpočinek). Mzda od 20.000 Kč – maximální výše dle výše prodeje firmy. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Životopisy a info na email: *** nebo tel.:***– Černá Hora. Preferujeme emailem zaslané životopisy.

Informace o pozici

Plat: od 20 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Miloš Bílý