OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PRO SEVERNÍ A VÝCHODNÍ ČECHY

Popis

z:2/9/2024
Pracovní náplň:
- péče o stávající klienty, zákazníky, partnery - budování obchodní sítě a utužování existujících obchodních vztahů
- akvizice nových zákazníků (vyhledávání nových obchodních a distribučních příležitostí)
- nastavení a kontrola odpovídajících cenových úrovní
- administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení
- monitoring konkurenčního prostředí
- reporting vedení společnosti.

Požadujeme:

- ŘP sk. B.

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění, 3 dny zdravotní volno (sick days), automobil k soukromým účelům, telefon, notebook.

Kontakt

telefonicky, emailem.

Informace o pozici

Plat: 30 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Nikola Lukaštíková