Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty

Popis

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: je představitelem zákazníka pro díly z termoplastů, zajišťuje péči o zákazníka, zajišťuje komunikaci se zákazníky a zpracovává kompletní nabídky a další dokumenty související s

nabídka

mi, aktivně vyhledává nové obchodních příležitostí i mimo pracoviště - služební cesty
POŽADAVKY: časová flexibilita
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce

KONTAKT:

telefonicky (7-14h), e-mailem

Informace o pozici

Plat: 29 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Adéla Nováková