Obchodní zástupce - zahraniční trh

Popis

Popis pracovní pozice:

Tvorba kompletní marketingové a prodejní strategie našich řešení
Efektivní prezentace našich produktů a řešení obchodním partnerům
Zastupování společnosti ve všech fázích jednání a vyjednávání
Koordinace týmu pro přípravu nabídek a řešení
Sběr a analýza tržních dat, požadavků zákazníků a informace o konkurenci, a spolupráce s produktovým týmem na přizpůsobení našich řešení
Příprava a realizace obchodních plánů až po finální uzavření smluv

Požadujeme

Požadavky na kandidáta:

Anglický jazyk (B2)
Vzdělání SŠ/VŠ technického, nebo ekonomického směru
Prokazatelné zkušenosti s prodejem HW/SW řešení
Technické a analytické dovednosti - orientace na techniku a IT technologie
Vynikající schopnost komunikace, prezentace a jednání
Ochotu k častým služebním cestám
Řidičský průkaz (sk. B)

Nabízíme

Nabízíme:

Konkurenceschopný mzdový balíček
Motivační bonusy
Firemní benefity (příspěvek na penzijko, Multisportka)
Možnost osobního profesního růstu v mezinárodním prostředí
25 dnů dovolené a 3 dny sick day
Pružná pracovní doba (pevná část 9:00 - 14:00 hod.)
možnost home office

Informace o pozici

Plat: 70 – 80 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Anna Formánková