obchodní zástupce

Popis

Co Vás čeká

" Vyhledávání obchodních partnerů v oblasti nakládání s odpady.
" Příprava a tvoření cenové nabídky, stejně jako podílení se na realizaci obchodních případů, péče a rozvoj aktuálního portfolia zákazníků ve svěřeném regionu
" Pravidelnou komunikaci se zákazníky
" Pravidelné hledání nových možností spolupráce na trhu
" Orientaci v portfoliu našich produktů a služeb

Požadujeme:

- Š/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti nakládání s odpady výhodou
- Zkušenost s prací obchodního zástupce nejlépe v oboru
- Velmi dobrá znalost PC - MS Word, Excel, Outlook, internet
- Vysoké pracovní nasazení, ochotu cestovat
- Spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, bezúhonnost
- Dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti a týmovou spolupráci
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout

" o Zajímavou samostatnou práci
" Služební vozidlo
" Odpovídající platové podmínky
" 5 týdnů dovolené, příspěvek na ŽP, stravenkový paušál
" Nástup možný ihned

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Libor Matoušek