Obchodní zástupce (M/Ž)

Uvedená mzda je mzda minimální při nástupu, po zaškolení se předpokládá její navýšení.

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky, příprava nabídky dle požadavků zákazníka/investora, zpracování návrhu obchodní smlouvy, zajištění komplexního průběhu přiděleného kontraktu, zodpovědnost za včasné předání díla

POŽADAVKY: znalost občanského zákoníku a dalších právních předpisů, znalost potravinářských technologií, technologií pro farmacii a tlakových nádob, nalost systémů a standardů kvality ve strojírenství, základní znalost práce s výkresovou dokumentací

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Nikol Marešová