OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, obchodní talent, samostatnost, dobré vystupování, umění jednat s lidmi, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní nálada a aktivní přístup k práci, pokročilá znalost práce na PC
NÁPLŇ PRÁCE: reprezentace firmy, prodej výrobků, vyhledávání nových zákazníků, péče o zákazníky stávající, zákaznický servis, zajišťování potřeb zákazníků, administrativní práce, komunikace s ostatními odděleními firmy, po zapracování a seznámení s firemními procesy je možná práce z domova, služební cesty dle potřeby - většina práce probíhá z kanceláře
VÝŠE MZDY v hrubém za měsíc: 24 100,- Kč - při plném úvazku + provize z prodeje
NABÍZENÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, motivační vícesložkové ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění/DIP, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, firemní akce, právní poradenství, flexibilní pracovní doba, práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv, dobré mezilidské vztahy
Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas.

Informace o pozici

Plat: od 24 100 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Eva Nelešovská Ilona Matějčková