OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA

Popis

Životopisy zasílejte na email: e-mail: ***

Požadujeme:

praxi na pozici obchodního manažera, reprezentativní jednání, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, Anglický jazyk na komunikativní úrovni, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B******

Náplň práce:

vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče o stávající klienty,

kontakt

se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků, specifikace požadavků a příprava cenových nabídek, příprava řešení na míru spolu s dopravním oddělením, práce v terénu/home office

Nabízíme:

zaměstnání na HPP+ motivační program, služební telefon s neomezeným datovým tarifem, služební vozidlo včetně PHM možné i k soukromým účelům, služební notebook, placené ubytování při služebních cestách (vč. cest do zahraničí)

Informace o pozici

Plat: 28 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Jiří Hloch