Obchodní asistent/ka

NÁPLŇ PRÁCE: zadávání, kontrola a potvrzování objednávek, zjišťování skladových zásob, příprava expedice, fakturace, denní komunikace se zákazníky
DALŠÍ POŽADAVKY: znalost obchodní korespondece výhodou, znalost Outlook, pečlivost, odpovědnost,samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se nové věci
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu určitou na rok, po zapracování možnost převést smlouvu na dobu neurčitou, práci na HPP - 40 hodin týdně (jednosměnný provoz), práci v příjemném kolektivu, jazykové vzdělávání na pracovišti, zaměstnanecké

benefity

formou Flexi poukázek, příspěvek na stravování, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky
Flexi pasy, příspěvky na obědy, jazykové vzdělávání, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky

KONTAKT:

e-mailem, telefonicky 6-14:30 hod

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Eva Vyroubalová