Obchodně - techničtí pracovníci

Hledáme nového kolegu/kolegyni do stabilního týmu na pozici obchodně-technický pracovník, na oddělení kalkulací hliníkových prvků.

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, technická zdatnost
Výhodou: technické vzdělání, znalost práce v CAD, předchozí zkušenosti s AI prvky
NÁPLŇ PRÁCE: konstruování, kalkulace oken a dveří na PC, příjem, zpracování a navedení zakázek do výroby, kontrola správnosti termínů, kontrola vyrobitelnosti jednotlivých položek, komunikace se zákazníkem
NABÍZÍME: odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelský kolektiv, možnost seberealizace
Další

benefity

: dotované jídelní a svačinové automaty, dotované automaty na teplé nápoje, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, vánoční prémie, firemní akce pro zaměstnance, přátelské prostředí a stabilita, profesní uplatnění pro všechny věkové kategorie, permanentky na hokej a do lázní k zapůjčení

PRVNÍ

KONTAKT:

výhradně e-mailem: ***

Informace o pozici

Plat: 27 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jana Ondrová