Návrháři a správci databází/Database Administrator

Popis

Náplň práce:

Analýza architektury a konfigurace databáze, ladění DB, spolupráce s vývojáři SW
spolupráce na návrzích DB a HW infrastruktury a architektury, Poskytování a podpora provozu postupů zálohování databáze,
spolupráce při implementaci nových DB technologií, Nastavení a monitorování serverů obsahujících DBMS

Požadavky

znalost administrace MySQL DB a Galera Cluster, zkušenosti jako DBA se spuštěním MySQL / Maria / PostgreSQL DB
aktivní znalost ruského jazyka . Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace. Praxe v oboru min. 3 roky

Informace o pozici

Plat: od 70 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Nadezhda Sandreva