NATĚRAČI

Popis

NATĚRAČI
POŽADAVKY:

Náplň práce:

- Nátěr a nástřik ocel.výrobků, konstrukcí na hale i na stavbě. Příprava povrchů pro nátěry a odstranění poškozených nátěrů, koroze a znečištění povrchu, oprava prasklin a nanášení tmelů a nátěrů.

Požadavky

- praxe v oboru min. 1 rok, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu se učit novým věcem, řidičský průkaz sk. B výhodou, výhodou zkušenosti v oboru nanášení dvousložkových nátěrových hmot vzduchovou pistolí.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: e-mail: *** - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (***;***,***- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Informace o pozici

Plat: 25 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Personalistka