Mzdoví účetní (ž/m)

Popis

Hlavním

náplň práce:

kompletní zpracování mezd, odpovědnost za dodržování platových zákonných norem, předpisů a směrnic, komunikace s příslušnými úřady a pojišťovnami, odpovědnost za agendu nemocenského a sociálního pojištění, zpracování ročního zúčtování daně, zpracování a správa exekucí / insolvencí, agenda evidenčních listů, důch. pojištění, úzká spolupráce s pers.oddělením

Požadujeme:

SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou, praxe v oboru mzd. Účetní min. 2 roky, znalost mzdového programu Vema výhodou, velmi dobrá znalost zákoníku práce, mzdových předpisů, smysl pro týmovou práci, znalost práce na PC, organizační schopnosti, pečlivost
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Zaměstnanecké výhody:
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravné, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka, karta MultiSport

Informace o pozici

Plat: 30 – 43 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Hana Obdržálková