Mzdová účetní

Popis

Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
Návojná č. 100, 763 32 Nedašov, IČ***
www.dssnavojna.cz, tel.***, ID dat.schr. yndvakw

Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Druh práce: Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek

Náplň práce:

• Výpočet výše platu, zajišťování výplaty, zúčtovávání platu, náhrad platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek z platu, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců a pojistného na sociální a zdravotní pojištění
• Agenda personalistiky

Pracovní poměr: Na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení
Nástup možný od 1/2024
Platová třída: 8 (dle NV č. 341/2017)

Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

Požadavky

pro vznik pracovního poměru:
• SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru ekonomie, praxe v oboru
• znalost mzdové agendy
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita a odpovědnost
• komunikační schopnosti
• schopnost týmové práce
• schopnost analyticky a koncepčně myslet
• vysoké pracovní nasazení
• morální a občanská I trestní bezúhonnost
• ŘP skupiny B

Písemné přihlášky obsahující:
- Životopis včetně

kontakt

ních údajů
- Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Výpis z evidence Rejstříku trestů fyzických osob ne starší než 3 měsíce.

zasílejte na adresu:
Dům sociálních služeb Návojná, p. o., Návojná 100, 763 32 Nedašov
popř. na emailovou adresu: ***
Jméno a příjmení odpovědné osoby: Bc. Jan Šerý, tel.***

Informace o pozici

Plat: 21 800 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jan Šerý