Montéři vestaveb do vozidel

POŽADUJEME: pracovníka - montéra přestaveb a úprav automobilů na vícemístná vozidla, ŘP - B, C výhodou, výhodou svářečské práce, ( není podmínka )
NÁPLŇ PRÁCE: úpravy vozidel pro přepravu handicapovaných osob a vozíčkářů, montér pojízdných dílen - montáž vestavby skříňkových systémů, stavba malých autobusů, práce při montáží, zámečnické práce , a i částečně práce s překližkou a lepidly - tmely pro upevnění, lehké aku nářadí, a ruční nářadí
NABÍZÍME: příspěvek na stravu, menší kolektiv v širokem rozpětí věku
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky kdykoliv pan Martin Vrla, tel.:***
Ov.e.:7.3.

Informace o pozici

Plat: 150 – 180 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martin Vrla