MONTÁŽNÍ TECHNICI VYHRAZENÝCH PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Popis

Náplň práce:

- servis a montáž plynových spotřebičů v rámci Moravskoslezského kraje.

Požadujeme:

- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje

požadavky

na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- ŘP sk. B.

Kontakt

telefonicky, emailem.
Životopis zašlete na e-mailovou adresu: ***

Informace o pozici

Plat: 22 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lenka Kokotková