mistr/mistrová dřevovýroby

Popis

KONTAKT

E-MAILEM

Požadujeme:

organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena

Náplň práce:

práce ve výrobě - organizace práce ve výrobě dle pokynů vedení firmy a spolupráce při vytváření výrobních plánů
kontrola vstupního materiálu a kontrola odvedené práce - kontrola dodržování bezpečnosti práce a bezpečnostních předpisů - kontrola údržby strojů, spolupráce při jejich opravách při zajišťování náhradních dílů

Nabízíme:

příspěvek na závodní stravování, pouze jednosměnný provoz

Informace o pozici

Plat: od 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Šárka Chlebcová