Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Popis

Aktualizace 8.8.2024

První kontakt

telefonicky nebo osobně ve výrobním závodě na adrese Jaroslava Ježka (areál Fenix) v Jeseníku v pracovní dny v době od 7:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem.

Náplň práce:

- Řízení a koordinování výrobních činností v jednotlivých fázích výroby nebo provozu na denní bázi.
- Sestavení operativních plánů výroby nebo provozu a operativní řešení organizačních a provozních problémů.
- Kontrola dodržování výrobních dokumentů, termínů, plánů směnnosti, využívání fondu pracovní doby a plnění pracovních povinností podřízených zaměstnanců.
- Zajištění a organizace materiálové a personální přípravy v rámci vlastní výroby.
- Kontrola kvality výroby a dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném výrobním úseku.
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů.

Dovednosti
- odborné technické dovednosti, ale i personální dovednosti pro řízení a organizování jednotlivých činností v rámci výroby.

Vzdělání a kvalifikace
- minimální středoškolské vzdělání s maturitou,
- zkušenosti s výrobou a řízením pracovní skupiny.
- zkušenosti z oboru kovovýroba, modulární výroba je výhodou.

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Tejchman Tomáš