MISTR / MISTROVÁ VÝROBY

25 – 35 000 Kč/měs.

Popis

Požadujeme:

Vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření
Práce na PC - MS Office, CRM, MRP
Praxe v oboru zakázkové strojní výroby vítána
Řidičský průkaz - skupina "B"
Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce a vedení lidí, komunikativnost

Náplň práce:

odpovídá za dodržování termínů výroby, dodržování výrobních postupů,

zodpovídá za

dodržování interních norem, BOZP, PO, EMS
Výhody:
Peněžitý příspěvek na stravování, týden dodatkové dovolené navíc, prémie, zaměstnanecký program Vodafone i pro rodinné příslušníky, mobilní telefon. Výhled pracovní smlouvy na dobu určitou.

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Malinová