Mechanik/montér strojů

Popis

pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

Sestavování, montáž a seřizování a testování strojů a jejich jednotlivých částí, Příprava, organizace a úklid pracoviště, Čtení a orientace v technických podkladech a výkresech (metrické i palcové rozměry), Ruční obrábění a zpracovávání kovových a nekovových materiálů řezáním, stříháním, pilováním, vrtáním, broušením a ohýbáním.

Požadavky

: SŠ vzdělání, nejlépe strojního zaměření, Praxi v oboru min. 5 roků, Uživatelská práce na PC, Zájem o technický obor, Samostatnost a flexibilita, ŘP skupiny B, Pečlivost a cit pro detail
- Výhodou: Svářečské zkoušky pro MIG/TIG, ŘP skupiny C, Zkušenost s obsluhou VZV, Znalost elektroinstalací, Znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *** nebo

kontakt

telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Šupina, tel:***)

Informace o pozici

Plat: 45 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lukáš Šupina