Mechanik/čka - opravář/ka

NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika elektrického příslušenství, údržba, seřizování a generální opravy příslušenství (alternátory, startéry, palivová čerpadla, dynama, atd…), montáž dodatečné výbavy
měření elektrických veličin, čtení a používání technické dokumentace
POŽADAVKY: orientace v el. rozvodech automobilů a el. schématech, pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek na dopravu, příspěvek za docházku dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…)

KONTAKT:

telefonicky 6-14 hod, e-mailem

Informace o pozici

Plat: 32 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Hana Macková