Mechanik stavebních strojů

Popis

Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba stavebních strojů
POŽADAVKY: vzdělání - obor automechanik nebo opravář strojů, praxe 2 roky, znalost konstrukce stavebních strojů, svářečský a strojnický průkaz výhodou, řidičský průkaz, sk. B, zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek a další.

První kontakt

učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lucie Marečková