Masér- masérka / Pracovník - pracovnice wellness centra

Popis

Náplň práce:

- Aktivní práce v provozu wellness centra (provádění masáží, procedur, příprava wellness centra pro provoz, udržování wellness centra v čistotě dle hygienických norem)
- Komunikace s klientem prostřednictvím wellness recepce (přijímání objednávek, odplácení klienta, práce s rezervačním systémem)

Požadujeme:

- Vzdělání nebo certifikace v oboru
- Základní znalost AJ nebo NJ
- Uživatelská znalost práce na PC
- Komunikativnost a proklientský přístup
- Odolnost vůči stresu
- Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

- Práce v malém týmu, práce na směny (krátký a dlouhý týden)
- Celoroční práce nebo práce na zimní sezonu
- Fixní mzda + provize na základě provedených masáží
- ubytování pro zaměstnance zdarma
- stravování za zvýhodněnou cenu
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
Tel.

kontakt:

pondělí až pátek od 9:00 do 15:00

Informace o pozici

Plat: od 24 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martina Marešová