Manipulant/ka - řidič/ka VZV

Popis

83441 Řidiči vysokozdvižných vozíků
ZamK

Kontakt

telefonicky v Po-Pá od 08:00 do 15:00 hodin na č.***, e-mailem: ***, osobně Po-Pá 11:00-12:00 hod.

Pracovní poměr na dobu určitou dle domluvy.

Náplň práce:

- manipluace s paletami s rozpracovanou výrobou dle potřeb provozů
- použití ručních manipulačních vozíků, elektrických vedených vozíků i vysokozdvižných vozíků (VZV).

Požadujeme:

- schopnost ovládání manipulačních vozíků a VZV
- výhodou zkušenosti se skladovým hospodářstvím

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr. Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem. Stravenkový paušál, firemní akce.

Informace o pozici

Plat: 20 – 23 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Sylva Kocurová