MANIPULANT/ OBSLUHA VZV - náborový příspěvek 25.000,- Kč

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.
Staňte se součástí našeho úspěchu a pomozte nám se stále rozvíjet.

MANIPULANT/ OBSLUHA VZV
Práce na plný úvazek 22200 – 28400 Kč, + příplatky************
Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00

Náplň práce:

• Obsluha VZV a ručně manipulovaného vozíku
• Zapisovaní a sledovaní stavu manipulační techniky
• Odvážení a převážení Mars beden a GitterBoxů s odlitky a vratným materiálem
• Svoz a odvoz odlitků z ostatních pracovišť
• Převážení palet blistry, kartonu, plastových přepravek a dalšího balicího materiálu.
• Skladovaní, porovnaní a udržovaní manipulačního prostoru.

Co

očekáváme

• Minimálně rok aktivního ježdění na vysokozdvižném vozíku
• Platné oprávnění na VZV výhodou, ale lze si je u nás obnovit
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost a flexibilita
• Dobrá pracovní morálka

Co nabízíme

• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Prémie ředitele společnosti
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:

U Panelárny 594/6 c, Olomouc 779 00

Kontakt

ní osoba: Irena Holá
Tel:***

Informace o pozici

Plat: 22 200 – 28 400 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Irena Holá