Logistik, operátor/ka skladu

130 – 160 Kč/hod.

Popis pozice: řízení zásob, balení materiálu, příjem a výdej materiálu, zboží. Jelikož je balení hotových výrobků posledním krokem výroby, je důležité vše řádně zaevidovat do potřebných dokumentů. Zkušenosti s měřením výrobků a záznamem do výrobního příkazu jsou důležité. K manipulaci s materiálem je potřebné oprávnění k řízení VZV. Oprávnění je možné doplnit u zaměstnavatele. Pracovní pozice vyžaduje flexibilní pracovní zapojení.

Požadavky

: uchazeč by měl být schopný používat počítač k zadávání dat do systému. Technické vzdělání v oboru kovoobrábění a znalosti skladování jsou výhodou.

Nabízíme

příjemné pracovní prostředí. Nadprůměrné mzdové ohodnocení. Nové pracovníky zaškolíme.

Nabízíme

příspěvek na důchodové životní pojištění. Podporujeme osobní rozvoj a možnosti profesního růstu. Odměna za odpracované roky. Očkování proti chřipce. Novým zaměstnancům vyplácíme náborový příspěvek 6000 Kč. 8 hodinové směny. Volné víkendy.
Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.

Kontakt:

telefonicky 7-15.30, e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 130 – 160 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Potěšil