Lakýrník/lakýrnice

Popis

Kontakt:

emailem telefonicky od 8.00 - 14.00 hodin

Náplň práce:

- stříkání rozpouštědlovými i vodou ředitelnými barvami ve stříkacím boxu včetně přípravy před lakováním - odmaštění, tryskání, krytí, tmelení.

Požadujeme:

- vyučen
- praxe výhodou ne podmínkou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- dvousměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:00 nebo od 14:00 do 22:00 hod.

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstance
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
- služby firemního pneuservisu

Informace o pozici

Plat: 25 – 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Renata Vaculíková