Laborant/ka

Popis

Náplň práce:

- Provádění laboratorních analýz souvisejících s diagnostikou bakterií v rostlinách a osivech.
- Podpůrné činnosti v laboratoři (příprava roztoků, médií, pomůcek, mytí, dezinfekce a sterilizace laboratorního skla a pomůcek, doplňování spotřebního materiálu, likvidace odpadů).
- Zodpovědnost za čistotu prostředí laboratoře.
- Práce ve skleníku a pěstebních komorách (výsevy a péče o rostliny, příprava indikátorových rostlin).
- Udržování a rozšiřování bakteriologické sbírkové kolekce.
- Pracuje v souladu se systémem managementu s normou ČSN EN ISO/IEC 17025.

Požadavky

- SŠ vzdělání chemického/přírodovědného/zemědělského směru
- Schopnost samostatné práce.
- Ochota učit se novým věcem.
- Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni.
- Zkušenosti s prací v analytické/zkušební laboratoři výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
200 hodin dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání

Kontakt

POUZE e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hodin.

Informace o pozici

Plat: 24 100 – 31 820 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Václav Čermák