laborant/ka

Popis

pozice: laborant/ka

Nástup: 1.10.2024 do 30.9.2025 s možností prodloužení
Mzda: 29000,- až 32000,- Kč

Kontakt:

Marcela Lajbnerová, tel.***( 7-14:30), osobně ( 7-14:30), emailem: ***

Náplň práce:

analýza a údržba provozních galvanických lázní, práce spojená s chodem pracoviště laboratoře (mezioperační kontrola), administrativa

Požadujeme:

praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, práce na PC
ochota pracovat ve směnném

- náborový příspěvek 50.000 Kč, stravenky ve výši 150 Kč, bezúročnou půjčku 20000 Kč, 13. a 14.plat, sick days, příspěvek na volnočasové aktivity, výkonnostní odměny

Informace o pozici

Plat: 29 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Marcela Lajbnerová