KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Popis

Kontakt

Andělová Yvona PhDr., tel.***,***(025), volat Po-Pá 8:00-15:00, e-mail: *** Práce v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, vždy 40 hodin/týdně, 2 týdny ranní Po-Pá 5:30-14:00, následně odpolední Po, St, ČT 12:30-16:30 a 1x za 3 týdny So a Ne od 5:30-14:00

Náplň práce:

příprava a výdej teplých a studených pokrmů vč. dietního stravování

Požadujeme:

pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost, organizační schopnosti, týmovost, komunikativnost a vztah k cílové skupině senioři

Nabízíme:

osobní příplatek po 3 měsících; půlroční odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravu a příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Plat: 25 – 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Yvona Andělová